İşinize Yarayacak Harika Uygulamalar

Bu yazımızda sizlere işinize yarayacak harika uygulamalar, işlevlerini ve özellikleriyle birlikte anlatacağız. Bu uygulamalar gerçekten çok işinize yarayacak. Neyse dilerseniz hemen uygulamalara geçelim.

1- Remini

Bu uygulama sizin kötü çözünürlükte olduğunuz herhangi bir fotoğrafı kaliteleştirmektedir. Bu uygulama normalde paralı ama başta sadece 5 tane hakkınız olmaktadır. 5 tane hakkınız bittikten sonra başka hesaplar açarak kullanabilirsiniz. Sadece fotoğrafları değil videoları da kaliteleştirmektedir. Fakat video kaliteleştirmesi için hesabınızın premium olması gerekmektedir. Kalite yönünden gerçekten de hakkını vermektedir. Diğer uygulamaya geçelim.

2- AdGuard

Düşünelim herhangi bir şey yaparken veya izlerken tam en önemli yeri geldiğinde reklam çıkar ve sinirleniriz ya işte bu uygulamada ise mesela video vs izlerken çıkan reklamları engellemektedir. Hem de bedava olması daha fazla tercih edilmesini sağlamaktadır. Sadece normal reklamları değil virüslü reklamları da engellemesi gerçekten çok başarılı bir uygulama.

3- Görüşme Kayıt – ACR

Şöyle örnek verelim. Mesela biri tarafından tehdit ediliyorsunuz ama hiç bir kanıtınız yok. Tehdit eden kişi sizi hep arayıp rahatsız ediyorsa bu uygulamayı indirin. Çünkü bu uygulama sizin görüştüğünüz kişiyle birlikte ses kaydı almaktadır. Bu da sizin için güzel bir kanıt olacaktır.

Bu yazımızda işinize yarayacak harika uygulamalar, işlevleri ve özellikleriyle birlikte anlattım.

Okuduğunuz için teşekkürler. Tıkla ya basarak önceki yazımıza gidebilir, diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir