Steam Çöktü Mü ?

Steam çöktü mü ? Steam son dakikalarda bir çökme konusu yaşamaktadır. Bugün 19.01.2021 tarihinde bir çökme durumu yaşamıştır. Oyuncular bu durumdan etkilenmiştir. Oyuncular arkadaşlarıyla steam platformu ile konuşurken mesaj gecikmesi yaşamakta ya da mesajını iletememektedir. Bunla birlikte steam’in içindeki oyunların sunucu bilgisi şu an öğrenilemiyor.

Steam Çöktü Mü

Steam ‘in Durumunu Nereden Öğrenebiliriz ?

Steam çöktü mü diye endişelenmenize gerek kalmıyacak burdan bakabileceksiniz. Steam ‘in durumunu web serverlerinin çöküp çökmediğini içindeki oyunların durumlarını kontrol eden bir web sitesi mevcuttur. Bu siteye girerek steam ‘in durumunu ve CS:GO,  Dota 2 ve TF2 gibi oyunların çöküp çökmediğine de bakabilirsiniz. Steam çöktüğünde kendi internetinde sıkıntı olduğunu sanan elbette vardır işte bu web sitesi steam ‘in durumunu kontrol ediyor ve sorunun sizde mi yoksa oyununuzda mı olduğunu öğrenebiliyorsunuz.

https://steamstat.us/

Yukarıda verdiğim web sitesi üzerinden dediğim özellikleri kullanabilirsiniz. Bu durumdan etkilenen milyonlarca steam kullanıcısı olmakta ve artık steam ‘in durumunu bu siteden kontrol edebilirsiniz.

Steam Çöktü Mü

Steam ‘de Sorun Varsa Ne Yapmalıyız ?

Sadece beklemeliyiz çünkü bu sorun sizde değil steam ‘dedir. Steam ‘de oluşan sorunu, Steam ‘in çalışanları düzeltmekte ve steam kullanıcıları için daha iyi bir ortam sağlamaktadır.

Steam ‘de Sorun Yok Ama Sizde Sorun Varsa Ne Yapmalısınız ?

İlk önce internetinizin durumunu kontrol etmelisiniz. İnternetiniz çekiyorsa ve herhangi bir web sitesine bağlanabiliyorsa internetinizde sorun yoktur. İnternetinizde sorun varsa bilgisayarı yeniden başlatın ve sorun çözülmezse ağ ve internet ayarlarına girin sonra sorunları gider butonuna basınız. Sorun büyük ihtimalle çözülecektir. İyi Oyunlar.

Bir önceki konumuza gitmek için tıklayınız.

One thought on “Steam Çöktü Mü ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir