Ücretsiz Microsoft Office Uygulamalarını Kullanmak

Ücretsiz Microsoft Office uygulamalarını kullanmak istiyorsanız konumuzu okuyabilir ve yorumlarda sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz ve online olarak Microsoft Office programlarını kullanmak kim istemez ki. İşte bugün bu konumuzda Microsoft Office programlarını ücretsiz ve online olarak nasıl kullanabileceğimizi öğreteceğim. Bu sayede Microsoft Word, Excel, PowerPoint gibi ücretli sunulan Microsoft uygulamalarını kullanabileceksiniz.

1-Microsoft Online Office

Microsoft Online Office kullanarak da bu uygulamaları ücretsiz ve online şekilde kullanabilirsiniz. Şimdi nasıl kullanılacağını öğreteceğiz.

İlk önce bir Microsoft hesabına ihtiyacınız olacak. Hesabınız varsa giriş yapın yoksa buradan kayıt olabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra https://office.com adresine gidin ve sol en üstteki menü butonuna basın önünüze bir pencere açılacak o taraftan hangi Microsoft programını kullanacağınızı seçin.

Ücretsiz Microsoft Office Uygulamalarını Kullanmak

Ben Word uygulamasını seçerek devam edeceğim. Siz hangi programı kullanmak istiyorsanız ona göre devam edin. Sonraki maddeleri değişiklik göstermeden uygulayınız.

Ücretsiz Microsoft Office Uygulamalarını Kullanmak

Yeni boş belge diyerek devam ediyorum ben siz şablonda istiyorsanız yeni boş belgenin yanındaki taraftan ücretsiz bir şablon seçebilir ancak memnun kalmadıysanız bu şablonlardan premium şablonu seçerek ücretli şablonlarda elde edebilirsiniz.

Önünüze bir menü açılacak ve artık online ve ücretsiz olarak Microsoft uygulamalarını kullanabilirsiniz. Yazdığınız şeyler sizden kaydetmenizi beklemeden otomatik olarak kaydedilecektir. OneDrive diskinize kaydedilecektir.

Ücretsiz Microsoft Office Uygulamalarını Kullanmak

Ücretsiz Microsoft Office Uygulamalarını Kullanmak konumuzun sonuna geldik. Artık Microsoft uygulamalarını onlineden, ücretsiz ve güvenli olarak halletmeye hazırsınız. Kolay gelsin. Bir önceki konumuza gitmek için tıklayabilirsiniz. İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir